Zpět

Turistický kurz 2023 - pondělí

Sraz jsme měli v 7:45 před školou. O půl deváté jsme odjeli autobusem, cesta nám trvala asi dvě a půl hodiny. Dojeli jsme před kopec, kde nás vysadili a kufry nám odvezli až k Medvědí boudě. My jsme však museli celý tříkilometrový kopec vyjít. Když jsme k boudě přišli, vybalili jsme si a dali si oběd. K obědu bylo rizoto. Po krátké pauze jsme se ve 14:00 vydali na první túru. Vyšli jsme kopec na Martinovu boudu. Pokračovali jsme kamenitou cestou k česko - polské hranici. Po chvíli jsme došli na Mužské a následně i Dívčí kameny. Přes Petrovu boudu jsme došli až k Moravské boudě, kde jsme si dali pauzu a něco malého si koupili. Po odpočinku jsme se vydali zpět k naší Medvědí boudě. Dorazili jsme asi v půl šesté. Asi za hodinu jsme si dali k večeři svíčkovou.

Adam Novotný, Vojtěch Kalný, Václav Syrový, Radim Tužinčin

Fotogalerie ZDE:


Vytisknout