Zpět

Halloween 2023

Halloween na zámku v Nových Dvorech

Dne 25.října  proběhl u nás ve škole Halloween na zámku. Každá třída z druhého stupně si připravila pro přidělenou třídu z prvního stupně program. První hodinu si dvě strašidla připravila halloweenské učeníčko (křížovky, počítání ,vyrábění strašidýlek atd.) , aby si zbytek třídy z druhého stupně mohl připravit stanoviště. Moc se jim to povedlo. Pak od druhé hodiny se prvostupňová strašidýlka přesunula do jejich tříd, kde plnila halloweenské úkoly, soutěže nebo si zatančila na diskotéce či se naučila nový tanec, ale také  proběhl halloweenský tělocvik dle rozpisu. Všechna strašidla měla výbornou kondici. Nakonec byly vybrány nejlepší masky a všechny děti dostaly sáček se sladkou odměnou, na které se podílela Unie rodičů, ZŠ a rodiče. Někteří z rodičů i podpořily třídní rauty upečenými sladkostmi.  Akce se povedla, a tak si  prohlédněte foto.

text: D. M.


Vytisknout